איך נפנק את העובדים בחבילות שי עסקיות?

המשאב הכי יקר בעסק של כל אחד הוא העובדים שלו, זאת הסיבה שחשוב להשקיע בכל עובד ועובד ולהראות להם עד כמה אנחנו מערכים את עבודתם המסורה. אחת הדרכים האפקטיביות לעשות זאת, היא באמצעות פינוקים ומתנות לעובדים. ערך מוסף, כשמעניקים מתנה לעובד הוא בכך, שאפשר לנצל את זה גם כדרך מעולה לפרסום של מוצרים, פרסום וקידום מכירות של בית העסק.

כמדי שנה בשנה ובמיוחד כשהחגים קרבים, הרבה עסקים תוהים אילו חבילות שי חג להעניק לעובדים, חשוב שהחבילות שי והמתנות לעובדים יהיו ייחודיות, עם הקדשה אישית שמביעה את הערכה ויחד עם זאת מתנות שהן פרקטיות ומועילות וגם שיצליחו לפרסם ולקדם את העסק.

חבילות שי עסקיות

כשמעניקים מתנות לחג לעובדים או מתנות ללקוחות של העסק, מתנות למנהלים וכו', יהיה נכון לשלב יחד עם המתנה הקדשה שהיא אישית מכם וכך יהיה ניתן להצמיד למתנה את הלוגו של העסק וליצור על ידי כך פרסום אפקטיבי, שכל מי שיראה את המתנה, יעשה בה שימוש, ייחשף לעסק שלכם, שכן מדד אמתי ליעילות של מוצרי פרסום וקידום מכירות הוא המידה שעושים בו שימוש והחשיפה של כל אחד אליו.

מוצרי פרסום ומתנות עם חשיפה לעסק 

שי כגון כובע מצחייה וגם מטריה או עט כדורי שנושא את הלוגו של החברה, אלו מוצרים שימושיים שהם מיועדים לתקופה ארוכה, וכך ממלאים את הייעוד של המתנה כמוצר מפרסם. מאידך, חולצה שיש לה לוגו של החברה או העסק תהייה רלוונטית אך ורק ליום כיף או יום גיבוש ולא תהייה מיועדת ללבוש ביום יום. לכן השימוש בה הוא פחות יעיל עבור העסק וכך מפספסים את מטרת הפרסום שהוא לאורך זמן.

מתנות שימושיות ומוצר פרסום       

אחד הטרנדים שבולטים מאוד לאחרונה כמתנות שהן ממש שוות לכל אחד הם כל המוצרים סביב עולם המחשב כמו דיסק און קי, מפצל ה-USB, עכבר האלחוטי לצד גאדג'טים "אלקטרוניים", נגני ה-MP3, מסגרת דיגיטלית לתמונה, תיק למחשב נישא, וכיסויים לאיפון ועוד. גם להם ניתן לשלב את הלוגו של החברה וליצור מתנה שהיא מיועדת לעובד ושהיא גם מוצר שיווקי ומפרסם.

מארזי אוכל או מתוקים

רעיון נוסף שיש יגידו שהוא מעט סטנדרטי, אך היתרון שלו שאי אפשר לטעות אתו וכל אחד ישמח לקבל אותו, חבילת שי מפנקת עם מתוקים ושאר תופינים. ברור הרי שתמיד אפשר לחשוב על אריזה שהיא מקורית ושהיא כוללת מוצרים שהם מיוחדים ולא ניתן למצוא כמותם. אפשר גם להכניס בתוך אריזה מוצרים רגילים, אבל כאלו שלא נמאס לקבל אותם כמו שוקולדים ויין ועוד. אך מה שניתן לעשות כדי שהמתנה תהווה גם פרסומי לעסק, שהאריזה שלה תהייה עמידה מספיק והיא תוכל לשמש את מי שמקבל את המתנה למנעד של שימושים כשעליה חריטת הקדשה עם הלוגו של העסק.