נכון שבסך הכל מדובר על בצק עם גבינה צהובה וכמה זיתים או חתיכות של עגבניות מפוזרות מעל, אך עם כל הכבוד ואם נהיה כנים אז לא ניתן להתעלם מהעובדה שמאז ומתמיד פיצה הינו מאכל שאהוב בארץ על אחוז גדול מהאוכלוסייה ומקומות שמומחים לעשות פיצה הם מוקד לעלייה לרגל ומשמחים כל בטן רעבה. פיצרייה במודיעין היא דבר ידוע וקיימים בה מספר מקומות שמספקים את הסחורה ובזכות כך ניתן ליהנות ממאכל זה במקומות שונים ברחבי העיר וכל אחד יכול לבחור את הפיצה המועדפת עליו.

דק, הרבה גבינה ועם תוספות

למרות שמדובר בדבר פשוט שמכיל רק בצק, גבינה וצורת משלוש, מדובר על עולם ומלואו שמצריך נוסחה מדויקת וניסיון. יש כאלו שאוהבים את הפיצה שלהם דקה, יש כאלו שבוחרים במקום כי הוא מציע מגוון של תבלינים כתוספת, יש כאלו שאוהבים פיצה פשוטה יש כאלו שיחפשו אחר תוספות יותר מושקעות וכדומה. השורה התחתונה היא שכל אחד מחזיק בדעה משלו לגבי פיצה ועל כן ניתן למצוא מגוון  פיצריות במודיעין, כך שלאנשים נותר רק להחליט.

מבצעים

כאשר מדובר על פיצריה במודיעין  אז ניתן למצוא מגוון מבצעים שפשוט חבל לא לנצל. כל מקום והמבצע שלו וכל מקום והבחירה שלו האם  ומתי לצאת במבצע. ניתן למצוא  פיצרייה במודיעין  שיוצאת עם מבצע של שני מגשים במחיר של אחד, פיצה במודיעין  שמציעה בקבוק שתייה קרה במתנה, תוספת נוספת ללא מחיר וכדומה. כך שלא ניתן להתעלם מההשפעה שיש למבצעים על הבחירה.

עד הבית

אחת מהאופציות הכיפיות בלאכול פיצה במודיעין  ובעצם  בהרבה מקומות נוספים היא שניתן לבחור בין לאכול במקום עצמו, (אופציה שעדיפה כאשר גם כך נמצאים בקרבת מקום או שמבקשים לשנות אווירה), אך ניתן גם לבחור לאכול את הפיצה בבית וזאת מבלי שיהיה צורך לצאת כיוון שניתן להזמין משלוח עד הבית. ואכן ניתן למצוא כל מיני פיצריות במודיעין  שמספקות שרות זה אך לרוב גם מדובר על מחיר מינימום. בשורה התחתונה פיצריה במודיעין  מהווה חלק מהותי מהעיר ומהשגרה ולאנשים נותר רק לבחור וליהנות.