שירותי הסעדה - על מה מדובר?

הרבה אנשים אינם מבינים מהם שירותי הסעדה ומדוע מקום עבודה אינו יכול לספק להם ארוחת על חשבונו בחדר אוכל במקום העבודה או במסעדה אחת ובכך לסיים את כל אותו פרק מורכב של הסעדת עובדים.
 
מדוע בוחרים בשירותי הסעדה?
בעבר, מקומות עבודה רבים הציעו לעובדים שלהם תלושי מזון למסעדה ליד מקום העבודה או חדר אוכל קטן בו הם אכלו את ארוחת הצהרים. כיום הדברים השתנו ורוב החברות החליטו על שירותי מיקור חוץ בכל הקשור אל אספקת אוכל. הסיבות לכך רבות, כאשר הסיבות המרכזיות הן חסכון בכסף וכן חיסכון בבירוקרטיה מסובכת. כיום, רוב החברות בוחרות פעם בשנה או שנתיים באמצעות מכרז חברות הסעדה במקום או הסכם עם מגוון מסעדות באזורים שונים בארץ שמספקות שירותי הסעדה לעובדים של החברה.
 
שירותי הסעדה- שירותים שונים
חשוב לקחת בחשבון כי יש סוגים שונים של חברות הסעדה ולכן חשוב מאוד לברר מה תחום המומחיות של אותה חברה, מה הניסיון שלה ומהם השירותים אותם היא מציעה ללקוחותיה. הבחירה של אותה חברה המציעה שירותי הסעדה תיעשה רק לאחר שהלקוח יוודא כי:
  • חוקית- מדובר על חברה חוקית שחותמת על חוזה עם לקוחותיה ומספקת חשבוניות וקבלות בעבור כל תשלום שנעשה.
  • סוג לקוחות- כאן חשוב לוודא כי מדובר על חברה שמשרתת את אותו סוג לקוחות אליהם אתם משתייכים. יש לקחת בחשבון כי יש חברות שמשרתות לקוחות מוסדיים ואילו חברות אחרות מספקות את השירותים שלהם אך ורק ללקוחות פרטיים או לעסקים קטנים.
  • תפריטים- חשוב לבחון מה האפשרויות במסגרת ההסעדה. דבר זה יכול לבוא לידי ביטוי בתפריטים, היצע המסעדות איתם יש לחברת ההסעדה הסכם ועוד.
בנוסף לשירותי הסעדה במקום העבודה עצמו, ניתן להנות גם מסבסוד של אוכל במגוון רחב של מסעדות. לא תמיד יש לנו יכולת או רצון להביא אוכל מהבית, ולכן סבסוד המזון שלנו הוא פתרון נוח וחסכוני, במיוחד כאשר במקום העבודה שלנו יש היצע רחב של מסעדות ודוכני מזון בהם נוכל להנות מארוחה עשירה ומזינה במחירים מוזלים. חברת סיבוס למשל, היא אחת החברות הגדולות בארץ המציעה שירות זה לחברות הייטק, מוסדות גדולים וגופים נוספים בארץ ובעולם. ניתן להיכנס לאתר החברה למידע נוסף.
 
לסיכום, בחירה נכונה של חברת המציעה שירותי הסעדה תבטיח חסכון ויעילות לחברה ומזונות טעימים לעובדיה.

Go Back  Print  Send Page