קייטרינג לאירועים מכל הסוגים

לא משנה לכבוד מה האירוע, מה הסטייל שלו וכמה אנשים אתם מזמינים, אתם מוכרחים להקפיד על אספקת קייטרינג לאירועים שיהיה ברמה הגבוהה ביותר ולשביעות רצון האורחים.

הרבה אנשים צריכים להפיק אירוע בשלב כזה או אחר. זה יכול להיות אירוע חברה או אירוע משפחתי באחד מבין מגוון גני אירועים בשרון, כמו חתונה, יום הולדת, חינה וכן הלאה. בכל אחד מהאירועים האלה יש דבר אחד שאסור להתפשר עליו לעולם, והוא האוכל שמגישים לאורחים.

אם כן, קייטרינג לאירועים הוא אומנם לא המרכיב היחיד באירוע, אבל יש לו השפעה גדולה על מידת שביעות הרצון של האורחים מההפקה שלכם. כאשר הכל מסביב לא בדיוק לטעמם או לא פועל כמתוכנן, הם יעלימו עין ויסלחו על כך כל עוד המנות שאתם מגישים להם הן טעימות.

שירות קייטרינג לאירועים
באירועים מצומצמים של מספר אנשים, אפשר להכין את האוכל לבד או לקנות אוכל מוכן במנות הדרושות. באירועים יותר גדולים, של כמה עשרות או כמה מאות מוזמנים, כבר אין ברירה אלא למצוא חברת קייטרינג שיכולה לספק את השירות.

בחירת חברת קייטרינג
שירות קייטרינג לאירועים הוא שירות נפוץ ומבוקש מאוד, ומשום כך יש היום הרבה חברות שיכולות להציע את השירות. כל חברה מציעה תפריט אחר ורמת שירות אחרת, והבחירה יכולה להיות קצת מבלבלת.

כדי שהאורחים שלכם ייהנו מהאוכל שאתם מגישים להם, חשוב לשים לב קודם כל לאיכות חומרי הגלם שבהם החברות משתמשות כדי להכין כל מנה, ולמגוון המנות שכל חברה מציעה. כאמור, האורחים יסלחו על כל תקלה שמתרחשת בזמן האירוע, כל עוד האוכל שמגישים להם טעים, ומה שקובע אם האוכל טעים או לא הוא האיכות.
כדאי לבחור חברת קייטרינג לאירועים שפועלת כבר זמן רב והספיקה לצבור ניסיון, גם בהכנת האוכל וגם במתן השירות הטוב ביותר. לחברה וותיקה יש לא רק את כל הציוד הדרוש ואת הזריזות והמיומנות להכנת המנות שהיא מציעה, אלא גם את היכולת לחזות תקלות בזמן האירוע, והיא ערוכה בהתאם לכל תרחיש שיכול לקרות.

אילו מנות לבחור?
אחרי שמצאתם את חברת הקייטרינג הנכונה, זו שיש לה ניסיון רב ומציעה איכות ללא פשרות, הגיע הזמן לבחור את המנות השונות. כדאי לבסס את ההחלטה על האופן שבו ההגשה תתבצע בכל שלב של האירוע. לדוגמא, בהגשה עצמית, לפני הישיבה בשולחנות, כדאי להגיש מנות שקל יהיה לאורחים לאכול אותם גם בעמידה.

בבחירת מגוון המנות צריך להתייחס לכל האורחים. רובם בוודאי אוכלים כל מה שבא ליד, אבל יש לוודא שיהיו מנות גם לצמחונים, טבעונים, אלרגנים וכדומה. גם להם מגיע ליהנות ממנות טעימות ומיוחדות שהוכנו ועוצבו בקפידה.
 

Go Back  Print  Send Page