כל חג מתאים ויפה  להענקת מתנה, אבל אין כמו ראש השנה עיתוי מצוין להענקתה. אנשים רבים שיישאלו, ודאי ישיבו שעבורם ראש השנה הוא החג החגיגי ביותר בשנה. מבחינות רבות כאשר אתם מתלבטים מה לתת מתנה אתם שוקלים חלופות שונות שמתוכן תבחרו מתנה לראש השנה, לחג הכי חשוב בשנה.

מוצרים חגיגיים, סמליים, הממחישים את חגיגיותו של ראש השנה ומבטאים את השפע הגלום בו ואת מתיקותו, הם שמן זית כתית מעולה, יינות וליקרים מסוגים שונים, דבש, צמחי מרפא, חליטות תה, תבלינים ומתבלים, תבלינים ומוצרים נוספים שמוענקים באריזות שי מעוצבות  וממותגות.

מתנות לחג ראש השנה מוענקות על ידי ועדי עובדים ואנשים פרטיים. על מנת להקל עליכם לבחור מתנה מוצעים לכם מארזי שי, ובהם שילובים של שמן זית כתית מעולה, יין אדום חצי יבש, יין רימונים חצי יבש, צנצנות דבש, ריבות, מעדני פירות, עשבי תיבול, רימונים ויינם ועוד.

 

מתנה מעידה על תשומת לבככזאת היא תמיד מתקבלת בהוקרה ובהערכה ולא אחת- בהתרגשות. כאשר אנחנו מקבלים מתנה אנחנו יודעים כי מישהו חשב עלינו, מישהו ייחד זמן ומחשבה על בחירת המתנה המיועדת עבורנו, מישהו השקיע בנו כסף...

לא אחת, האריזה והעיצוב היוצרים באופן טבעי את הרושם הראשון וגורמים לתגובה ראשונית של המקבלים את המתנה היא הגורם הדומיננטי בה. מסיבה זו מוצע לכם, הלקוחות הפוטנציאליים של המחפשים מתנה לחג הכי חשוב בשנה, מבחר ומגוון עשיר של אריזות מרהיבות. המתנה היא אחדות של תוכן וצורה, של ה"קנקן" ושל ה"מה שיש בו".
 

טוב שם  משמן טוב אבל הכי טוב שמן טוב שהוא שם דברשמן זית הוא שמן איכותי שמתאים לשימושים רבים- לאפייה, לתיבול, לבישול, לטיגון ועוד. על סגולותיו הבריאותיות אין צורך להרבות את הדיבור ולהרחיב את הכתיבה. מן המפורסמות הן. שמן זית הוא אחד המוצרים הסמליים המבטאים איכות ובריאות, ולכן הוא נותן מענה מצוין לשאלה- מה לקנות לראש השנה? הוא עשוי להיות מתנה כשלעצמה, כשהוא מענק במארז שי הכולל מוצרים אחדים, או, לחלופין, כמתנה נלווית, משלימה.

ראש השנה הוא חג של הרמת כוסית ושל טעימות. הוא חג של תפוח בדבש. הוא חג של ארוחות החג. אשר על כן כל מה שקשור במזון – פירות, יינות, תבלינים, רטבים, עשבי תיבול, זיתים, שמן זית וכיוצאים באלה דברים טובים וטעימים יכול להיבחר ולהינתן כמתנת חג שתמיד נעים ותמיד טעים לקבל אותה בלב חפץ ובתחושת הודיה.

מי שמתלבטים מה להעניק לעובדים שי לחג יכולים בהחלט למצוא במקום שהוא יקב ובית בד ומציע שפע של תבלינים ומעדנים את מבוקשם.  אם אתם מתלבטים נוכח השפע המסחרר אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל מידע נוסף וייעוץ. סביר להניח כי לאנשים שונים תרצו להעניק מתנות שונות. במקום שהוא מעין גן עדן למתנות הקשורות לתנובת הארץ, פירותיה, תבליניה, יינותיה ושאר מעדניה תוכלו למצוא את מבוקשכם. שנה טובה ומתוקה!

Go Back  Print  Send Page