משלוחי אוכל - מהטבע אל הבית

ברגע שהאינטרנט הצליח לכבוש גם את ישראל, החיים נראו אחרת, הכול נגיש יותר וזמין לפנינו. האינטרנט מביא אלינו אל המסך הקטן, את הרחוב שבחוץ ומאפשר לנו לחסוך זמן ואנרגיה על חיפוש רגלי, אותו ניתן לעשות בישיבה על כיסא המחשב בבית או במשרד. ההזדמנות לכפר גלובאלי, בו ניתן ליצור קשר עם אנשים הנמצאים בקצה השני של העולם, מעניקה לנו תחומי עניין נוספים, התפתחות מנטאלית והסתכלות אחרת על העולם. אחד היתרונות שהביאה עימה רשת האינטרנט, היא ההיחשפות שלנו לדברים חדשים, לולא הרשת לא היינו מכירים. בהתחלה התלהבנו כשיכולנו לבחור את ארוחת הצהריים שלנו מתוך תפריט אלקטרוני, אך עם הזמן התחום התפתח וכיום ניתן אף להזמין ירקות אורגנים דרך משלוחים אוכל.

אריכות חיים
הירקות האורגנים קיבלו במה, מאחר שהישראלים רודפים אחר חיי הנעורים ומקווים להאריך את חייהם, על ידי אורח חיים בריא. חלק מאורח חיים זה דורש תזונה בריאה עם מקור של מינרלים וויטמינים החיוניים לגוף. הירקות והפירות שאימא אדמה מעניקה לנו, הם חלק גדול מהבריאה ואין שום דבר אחר ששואף לשלמות, יותר מהם. בכדי להעניק לירקות ולפירות שלנו בית חם, חשוב שנטפל בהם באופן טבעי, ללא חומרי ריסוס והדברה וחומרים סינתטיים אחרים. הימנעות מאותם חומרים מזיקים, תאפשר צריכה של מזון טבעי וטרי, בדיוק כמו שהטבע רצה אותו.

טעם הטבע
משק זינגר מעניק לכם הזדמנות לטעום מפלאי הטבע של פירות וירקות אורגנים בעלי טעם ייחודי, בדיוק כמו פעם, מתוקים, טריים ומלאים באנרגיה. בנוסף לירקות ופירות, באתר האינטרנט תוכלו למצוא דגנים וקטניות אורגנים ומוצרי מכולת איכותיים ולקבל אותם דרך משלוחי אוכל. זמני האספקה נוחים ומאפשרים לכם ליהנות ממוצרים טריים שלפני רגע נקטפו. הזמנות שיתקבלו באתר מיום ראשון בבוקר עד יום רבעי בשעה 14:00, יהיו מוכנות לאיסוף עצמי או למשלוח יום למחרת. כמו כן, הזמנות שיתקבלו באתר לאחר השעה 14:00 יהיו מוכנות לאיסוף עצמי או למשלוח למחרתיים. המוצרים יגיעו לפתח דלתכם, לפי הכתובת שמסרתם ובמידה ולא תהיו בבית, ההזמנה תחכה לכם בפתח הדלת.

חיסכון על ידי רכישה משותפת
האינטרנט מקל עלינו ומאפשר לנו להיחשף ולהיפתח לדברים חדשים, להזמין משלוחים אוכל ממגוון של מסעדות וליהנות מחוויית הנגישות המרובה. בישראל, יש מגוון מצומצם של משקים אורגנים, לכן האופציה של משלוחים אוכל היא אופציה מוצלחת הפותרת עבור רבים מאיתנו את החיפוש אחר חנות ירקות המוכרת אורגני אמיתי. משק זינגר מאושר על ידי הארגון לחקלאות אורגנית בישראל ומפוקח על ידי חברה לפיקוח ואישור מוצרים. כל מוצר היוצא מהמשק, הוא מוצר איכות שנבדק כהלכה וראוי למאכל. אופציה שתוכל לחסוך לכם את תשלום המשלוח, היא רכישה קמעונית של מספר צרכנים יחד. אגדו מספר חברים שמעוניינים לשנות את התזונה לבריאה יותר, והתחילו לעשות קניות יחד של מוצרים אורגנים דרך הרשת. 
 

Go Back  Print  Send Page