מגשי אירוח חלבי לצד יין טוב תענוג קולינארי

באירועים רבים יש צורך בכיבוד קל – לעיתים מדובר במאכלים היחידים שיהיו באירוע, ולעיתים אלו הם רק מתאבנים המכינים את האורחים לארוחת מלכים שעוד תתקיים בהמשך הערב (או היום). כאשר מדובר במגש המסופק לאורחים בתחילתו של אירוע כלשהו, חשוב מאוד ליצור רושם טוב, כי כידוע אין דבר שנחרט בזיכרון יותר טוב מהרושם הראשוני. לכן פעמים רבות אנו זוכרים את מה שהיה בתחילת האירוע ובסופו, אך לא את האמצע. זו הסיבה לכך שמארגני אירועים רבים דואגים מאוד למתאבנים מרשימים. מגשי אירוח חלבי מהווים פיתרון מושלם לאירועים קצרים או בתור מנה עיקרית בארוחה חלבית (אקטואלי בעיקר לאירועי צהריים).

מה צריך להיות במגש חלבי באירוע?

על מנת להרכיב מגש חלבי לאורחים שירשים אותם וגם ישאיר שבעים, חשוב מאוד לתת מגוון רחב של מאכלים, בכדי שכל אדם ימצא משהו לטעמו. לכן, יש להוסיף גם את סוגי מאכלי החלב המסורתיים ביותר, לצד מספר מאכלים יותר מתוחכמים.

בין המאכלים שניתן לשים על מגשי אירוח חלבי שיהיו במקום:
  1. גבינות קשות
  2. גבינות רכות
  3. ממרחים
  4. קישים
  5. פיצות
  6. בורקסים
  7. מאפים נוספים
ועוד. עם זאת, אסור לשכוח שהפרט החשוב ביותר על השולחן זה כמובן היין. על מנת שהאירוע יהיה הצלחה, יש להשקיע ביין שמתאים למאכלים אלה. בדרך כלל מקובל לשתות יין לבן עם מאכלים חלביים, בעיקר כאשר מדובר בשעות יחסית מוקדמות ביום. בכל אופן, מגש חלבי לאירוח מהווה פיתרון מעולה גם ביום וגם לאירוע צנוע בערב, כגון ערב קריאה או תערוכה.

האם פיתרון זה מתאים לכל אירוע?

כאשר מחליטים על פיתרון של מגשי אירוח חלבי לאירוע שלכם, חשוב לקחת בחשבון את כל הפרמטרים הבאים: הרכב האנשים, האם הם שומרים על כשרות, מה היחס שלהם לצריכה מתונה של אלכוהול, האם הם יכולים להרשות זאת לעצמם (לא להיות נהגים באותו יום), ועוד. במידה ויש מספר גורמים המנוגדים לקונספט של מאכלי חלב – כגון אי סבילות או יחס שלילי לאלכוהול, כדאי לחשוב על פתרונות אלטרנטיביים.

כיצד לבחור את הספק הנכון?

כל מגש של אוכל הוא קודם כל רעיון, קונספט, גם מגש גבינות לאירוע. על מנת שהוא יצא לפועל בצורה הטובה ביותר, יש למצוא את המבצעים ברמה הגבוהה ביותר שיספקו את המוצרים הדרושים בצורה המתאימה, שהאוכל יהיה איכותי וטרי והיין מותאם בצורה מיומנת.
כאשר כל התנאים האלה מתקיימים בצורה איכותית ומקצועית, נוצר אירוע מהנה ואף בריא לכל הצדדים.
לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט

Go Back  Print  Send Page