בשנים האחרונות ניתן להבחין וליהנות ממגמת עלייה ניכרת בענף המסעדנות, כך שלצד הקמה של יותר ויותר מסעדות גורמה משובחות, אפשר גם כיום להזמין שף לאירועים מיוחדים שיגיע עד לביתכם הפרטי או עד למקום שבו בחרתם לחגוג את האירוע. אפשרות זו נחשבת כיום לאחת מאפשרויות ההסעדה הפופולאריות ביותר במסגרת אירועים או במסגרת הפתעות שונות לכבוד בני המשפחה או בני הזוג. מעבר לכך ניתן ליהנות משירותים אלו גם אם פשוט אין לכם כוח לצאת מהבית או לבשל בכוחות עצמכם ארוחה חגיגית לרגל אירוע מיוחד.

הפתעה ייחודית ומקורית


אם ברצונכם להפתיע את בת זוגתכם בצורה שונה ומקורית, יש לנו פיתרון נהדר עבורכם שמסתכם בהזמנה של שף לאירועים מיוחדים, שיעניק לכם חוויה קולינארית יוצאת דופן במינה. לא רק זו מדובר בהפתעה נהדרת שתשמח במידה רבה את בת זוגתכם. אז במקום להעביר את הערב בצורה שגרתית מול הטלוויזיה, ניתן כיום להזמין שף פרטי שיגיע עד ביתכם ויבשל עבורכם ארוחה איכותית ומשובחת.

הזמנת שף פרטי או יציאה למסעדה?


כמובן שגם בילוי במסעדה יכול להיות הפתעה משמחת עבור בת הזוג אולם להבדיל מהזמנה של שף פרטי, יציאה למסעדות כוללת בחובה כמה חסרונות כמו למשל מציאה של מקומות חנייה, במיוחד אם מדובר בתל אביב, הזמנת מקומות מראש שלא בטוח תתאפשר במועד הרצוי לכם, ובכלל יציאה מן הבית שלעתים הינה אופציה פחות עדיפה עבור מי מכם שמעוניין באירוע אינטימי יותר. הזמנת שף פרטי לאירועים יכולה להעניק לכם את הבילוי הרומאנטי המושלם דרך קבלה של יחס אישי, קשוב ואדיב.

מדוע להזמין שף פרטי לאירועים?


מעבר לארוחות רומאנטיות לזוגות, ניתן גם להזמין שף לאירועים מיוחדים מסוגים שונים. כך למשל מסיבת רווקות, בה הבישול מתבצע על ידי שף מיומן במהלכה של המסיבה עצמה לנוכח כל המוזמנות יכול לשדרג את האירוע בכמה רמות. גם אם מדובר באירוע משפחתי דוגמת בר מצווה או בת מצווה, שף פרטי יכול להפיק את המיטב ברמה הקולינארית מן האירוע. ובקצרה, שף פרטי לאירועים חגיגיים יכול להפוך כל אירוע סטנדרטי לאירוע חוויתי ובלתי נשכח.

Go Back  Print  Send Page