כיצד בוחרים וילות בצפון לבת מצווה – טיפים והמלצות לבחירה נכונה

הבת שלכם חוגגות בקרוב יום הולדת 12 ואתם רוצים לערוך לה מסיבת בת מצווה מיוחדת במינה? אם כן, וילה ובמיוחד אם אתם מתגוררים בצפון יכולה להיות פתרון נהדר עבורכם והזדמנות ליהנות מאירוע בלתי נשכח. במקום לשכור אולם או לחגוג את מסיבת בת המצווה בבית, אפשר לשכור וילה גדולה ולהזמין אליה את החברים הקרובים ואת בני המשפחה. מתוך מגוון רחב מאד של וילות בצפון לבת מצווה, ישנן את אלו שמתאימות יותר ואת אלו שפחות. כיצד בוחרים את הוילה המתאימה? הנה, התשובה:
  1. הגדירו את התקציב שלכם – יש לא מעט וילות בצפון לבת מצווה. וילות אלו יכולות להתאים למסיבת בת מצווה בלתי רגילה והן הזדמנות לחוויה מיוחדת במינה. כדי למצוא את הוילה המתאימה מתוך המבחר הכל כך רחב הזה מומלץ תחילה להגדיר את התקציב שיוקדש לטובת העניין. ישנן וילות הנחשבות ליוקרתיות מאד ווילות צנועות, פשוטות יותר. טווח המחירים הוא רחב ולכן אפשרות כזו יכולה להיות פתרון, המתאים לכל כיס. ובכל זאת, כדי לא לבזבז זמן בחיפוש וילות שפחות מתאימות וכדי להתמקד בחיפוש, חשוב להגדיר את התקציב מראש ולפעול בהתאם.
  2. באיזה סגנון של מסיבה אתם מעוניינים – אפשר למצוא כיום מבחר נהדר של וילות בצפון לבת מצווה. חלק מהן גדולות ומרווחות, חלק יוקרתיות במראה ובעיצוב וחלק פשוטות וצנועות יותר. לפני שבוחרים את הוילה או מתחילים במלאכת החיפוש, מומלץ להגדיר גם את סגנון המסיבה שבה מעוניינים ואותה מתכננים. האם מעוניינים במסיבת בת מצווה צנועה ואינטימית, או שמא מושקעת מאד? האם מתכננים להזמין מספר רב של אורחים או אולי רק את המשפחה הקרובה? האם מדובר במסיבת בת מצווה קיצית וקלילה או מסיבה מושקעת לשעות הערב?
  3. האם הוילה נגישה וקל לאתר אותה – לא משנה היכן בצפון נמצאת הוילה, מומלץ לחפש וילות בצפון לבת מצווה שנמצאות במקום נגיש שקל לאתר אותו. הדבר נכון בעיקר אם ישנם אורחים שמגיעים מאזורים אחרים ופחות מכירים את הצפון. זה לא הזמן לחפש וילות מבודדות ומרוחקות. מוטב להתמקד בחיפוש בוילות שנמצאות באזורים מרכזיים יותר, קרובות לערים גדולות או יישובים מאוכלסים, וילות שנמצאות בסמוך לכבישים מרכזיים, או לכל הפחות, לא רחוקות מהם.
  4. מה גודל הוילה – במסגרת החיפוש אחר הוילה המתאימה למסיבת בת המצווה, חשוב להתייחס גם לגודל הוילה. אפשר למצוא היום וילות בגדלים שונים: ישנן וילות גדולות מאד וישנן קטנות. לאחר שהחלטתם מה יהיה מספר המוזמנים במסיבה, כדאי להתחיל בחיפוש ולבדוק כמה אנשים יכולה להכיל כל אחת מהוילות שמוצאות חן בעיניכם. במידה והוילה קטנה אולם יש לה חצר גדולה, זוהי אופציה לא רעה, שגם יכולה להתאים למסיבת בת מצווה.

Go Back  Print  Send Page