יין טוב בצימרים טובים

דף הבית >> מאמרים >> יין טוב בצימרים טובים
כיום, חלק מחווית הנופש והחופש בצפון ובשאר אזורים בארץ סביר שתכלול בתוכה חיפוש אחר צימרים. בין אם מדובר בצימר לזוג או עבור חופשה משפחתית, קיימים כיום מבחר רחב של צימרים ברחבי הצפון.
חלק מחוויה של צימר טוב הוא כזה העטוף במספר רב של פינוקים. מאבזורים דוגמת ג'קוזי, אח, מערכת קולנוע ביתית ועד אלמנטים קטנים של פינוק – ארוחות בוקר מושקעות ואפילו בקבוק יין שממתין לך בסלסלה מהודרת.
עבור בעלי צימרים רבים ההשקעה בשירות יוצא דופן היא השקעה בדברים הקטנים. הדוגמה אודות בקבוק היין שממתין לבני זוג שמגיעים להנות מהצימר יכול להעניק להם עוד אלמנט של חוויה ממנו יוכלו להנות ולספר עליו.
בצימרים רבים בצפון כמו בדירות נופש ברומא כבר יודעים שבעבור יין ייחודי ואיכותי בוחרים במצורי חוות רימונים.
בחוות רימונים נותנים לפרי זה את הכבוד הראוי ומפיקים ממנו יין איכותי, מעדני פירות מיוחדים ושאר מוצרים מהטבע. מעבר לכך, קיימים בחווה עצי זית, עצי בוסתן ועוד. אלו משלימים עימם סל רחב של מוצרי איכות – כאלו בעצם המעטרים אף כיבוד בצימרים רבים בצפון.
חוות רימונים היא חווה חקלאית הממוקמת במושב השיתופי כפר דניאל באזור השפלה. חווה זו ועימה היקב המפורסם שלה החלה פעילותו עוד בשנת 2006.
התפתחות החווה, היקב ומגוון המוצרים הביאו את ההחלטה להעביר בשנת 2011 את החווה לכפר דניאל, כשעד אז הייתה קיימת היא באירפורט סיטי הסמוך לנמל תעופה בן גוריון.
בחוות רימונים רואים במקום כמקום המקדש את החוויה החקלאית כדרך חיים, מתוך אהבה קדושה לאימא אדמה ובכל הנוגע לקשר בין האדם לטבע.
הקמת החווה היוותה הגשמה של חלום עבור בעליו. הרצון, בין היתר, היה ועוד קיים בלספק יין פירות.
כזה שישמור על מרב ערכיו הבריאותיים. הבחירה ברימון בעבור קיום של משקה אלכוהולי בריא הינה מובנת. כפרי המכונה "מלך הבריאות" מיוצרים ממנו בחוות הרימונים, מעבר לייצור המרכזי של יין, גם מוצרים נלווים רבים דוגמת: ריבת רימונים, מיץ רימונים טבעי, רכז רימונים ועוד. 
ההצלחה הכבריה של יין הרימונים בחווה הביא את בעליה לשקוד בעבור יין בריאות נוסף וכיום שוקדים בחווה על החוויה הבאה בדמות יין דובדבן ישראלי ויין תפוחים ישראלי. 
בנוסף לחוויה הנעימה ממוצרים חוות רימונים יש ומתאפשר להגיע לסיור במקום.
סיור הכולל ביקור בחווה הרחבה וביקב עצמו וכמובן לקבל טעימה ממוצרינו.