חבילות שי עסקי - מזון משובח ויוקרתי

החגים מתקרבים וכל ועד עובדים או מנהל עסק מחפשים חבילות שי עסקיות אשר יוכלו להעניק לעובדי העסק ולמנהלים שלו לקראת החג. חבילות השי הן חשובות מאוד – הן מעניקות לעובדים תחושה שהעסק מכיר להם טובה על העבודה הקשה שלהם, ומעריך את מה שהם עושים במקום העבודה.

ניתן לראות בבירור איך לאחר קבלת שי החגים (במידה והוא אכן מרשים ומעיד על הערכה מצד החברה או הארגון) העובדים מרוצים יותר ממקום העבודה ומתמלאים באופן אוטומטי באנרגיות חדשות ובכוחות שלא היו בהם קודם לימי העבודה הבאים.

לכן חשוב מאוד לבחור חבילות שי אשר מכילות מוצרים איכותיים וחבילות שי המעוצבות באופן מרשים ומיוחד, כך שכל עובד יקבל את ההרגשה הטובה המגיעה לו בעקבות קבלת השי.
כמובן, בעת רכישת השי העסקי חשוב לשים לב לכל הנושא החשוב של בטיחות במזון, ובמיוחד בימים אלה כאשר הוא קריטי עוד יותר ובעל מודעות גבוהה מבעבר.

מוצרי מזון יוקרתיים ומשובחים

החלק הראשון אליו יש לשים לב כאשר בוחרים חבילות שי הוא המוצרים הנכללים בתוכו. חשוב מאוד לבדוק כל פרט ופרט מבין המוצרים ולבחור במוצרים יוקרתיים ומשובחים שניכר כי הושקעה מחשבה רבה בבחירה שלהם, ותקציב גדול. רכישה של חבילת שי פשוטה מהסופר הקרוב לביתכם תעיד על חוסר מחשבה וחוסר השקעה, ועל כך שפחות אכפת להם מהעובדים ומההרגשה שלהם, דבר שעלול לפגוע בהם באופן אישי.

לכן הקפידו להקדיש לטובת העניין מספיק זמן בכדי לבחור חבילת שי שתכיל מוצרים איכותיים ומזון יוקרתי שהעובדים לא יכולים למצוא בכל מקום, ולא במחירים זולים.

אריזה מעוצבת ומרשימה

מכירים את המשפט "אל תסתכל בקנקן אלא במה שנמצא בתוכו"? ובכן, כשעובדים מקבלים מתנה מהמקום בו הם מועסקים, המשפט הזה לא חשוב בעיניהם, והמראה של הקנקן חשוב בהחלט.

יש להשקיע בחבילות שי בעלות עיצוב מרשים ומיוחד אשר ניכר כי הושקעה בו מחשבה רבה. אתם יכולים לראות שני סלי מוצרים אשר בתוכם אותם מוצרים בדיוק, אך אחד נראה זול ולא מושך והשני מרשים ומיוחד – הכול כי הושקעה עבודה רבה בעיצוב של המוצרים בתוך הסל ובעיצוב החיצוני של הסל עצמו.

כך תוכלו להעניק לעובדים שלכם חבילות שי מרשימות ומיוחדות מאוד ולגרום להם לזכור זאת לטובה לאורך כל השנה הבאה.
 

Go Back  Print  Send Page