אוכל אורגני

כל אחד מאיתנו היה רוצה לחיות חיים בריאים, שלווים, עם נחת, ללא מחלות ומצבי רוח לא נעימים. בכדי להעניק את כל הטוב שהטבע יצר עבור הגוף שלנו, חשוב שנשמור על כל מוצר במצבו הטבעי, בלי לשנות אותו, להגדיר אותו מחדש, הן מבחינת הגודל הטבעי שלו או טעמו האישי. אותם אלמנטים, המצריכים מאיתנו לנהוג בתבונה כלפי האוכל שלנו, בעצם אומרים כי אין אנחנו צריכים להרעיל את המזון שעל פני האדמה בכדי לצרוך אותו. אוכל אורגני הוא אוכל שנקצר בצורה טבעית, גדל בחממה בה לא ריססו באמצעות חומרי הדברה, לא הזריקו הורמונים לניפוח וזירוז התבואה, אלא העניקו שמש, אור ומים ליצירת אדמה פורייה ותבואה בריאה.

ללא תוספים מזיקים
ישנם כאלו שיגידו כי הם מבשלים בריא, אך הבריאות לא טמונה רק במוצרים רזים ללא כולסטרול, אלא במוצרים שידועים בתור אוכל אורגני, שגדלו בתנאים הטובים ביותר, ללא תוספת של רעלים. לכל בעיה יש את המקור שלה, לכן חשוב לפתור כל בעיה מהשורש, כגון תוספי התזונה הניתנים לפרות ברפת, בכדי שיהיו מסוגלות ליצור כמות גדולה יותר של חלב, אותם תוספים מזיקים לחלב שמגיע אלינו לבית בהרכב התזונתי ובסופו של דבר אנחנו שותים חלב נטול ויטמינים, עם חומרים שפוגעים בערכו. אוכל אורגני מתייחס לכל הנקודות הללו ודוגל בטבע המקורי, כפי שהוא. ניתן ליהנות ממבחר של מוצרים, כלומר, כל המוצרים האפשריים בצורה האורגנית שלה.

מוצרים אורגניים
כיום, לאור התפתחות התחום והמודעות הגדולה שנוצרת בעקבות הרצון לשינוי אורח החיים, אוכל אורגני הפך להיות חלק נכבד מכל סופר רגיל, מה שמאפשר לכל אחד מאיתנו לרכוש מוצרי חלב אורגניים, ירקות אורגניים, בשר אורגני, קטניות אורגניות ועוד. שימו לב כי אוכל אורגני הרבה יותר בריא לנו, לכן גם בעזרתו ניתן לרדת במשקל, ללא הורמונים שנוספים לגופינו ממוצרים שונים, ללא חומרי הדברה רעילים שמזיקים לנו ועלולים לגרום למחלות, אלא אוכל אורגני טבעי מהמקור של אימא אדמה ללא שינויים ועיבודים שונים. מעכשיו אין צורך לחשוש למחירים גבוהים, המוצרים האורגניים נמכרים כמעט באותם מחירים, לאור הביקוש.

Go Back  Print  Send Page