רעיונות וחידושים למתנות לראש השנה

החלפת מתנות בעונת החגים יכולה להיות משימה מורכבת למדי, במיוחד אם הנכם מחפשים רעיון מקורי וחדש. אם שובר מתנה הוא בנלי מדי ופרחים או מוצרי טקסטיל לבית נראים לכם נדושים, הנה רעיון מקורי ונחמד.
בעת קניית מתנות לחג ישנן שאלות רבות אותן יש לשאול בדרך לרכישת המתנה המושלמת, החל בסדר גודלו של התקציב, דרך סוג ואופיים של היחסים ועד למידת ההשקעה הנדרשת. כאמור, לא לכולם אותם תחומי עניין ומה גם שלא כל האנשים אשר סובבים אתכם אכן קרובים אליכם באותה המידה, לכן נדרשת הקדשת מחשבה לבחירת המתנות הנכונות. אולם בעוד שישנן מתנות יותר אישיות, אחרות יקלעו למטרה בכל פעם מחדש וכל אחד ימצא להן שימוש, כמו למשל חבילות שי.

מתנה לחג שמתאימה לכל אחד ואחת

אם אי פעם נפל בחלקכם המזל וקיבלתם חבילת שי לחג אתם ודאי יודעים כמה הדבר מהנה. היות וישנם סוגים שונים של סלים, ניתן לבחור מתנה זו עבור כל אדם אשר נמצא ברשימת המתנות שלכם החל בהורים, דרך בני משפחה וחברים ועד לעובדים. העובדה שישנם מארזים בסדרי גודל שונים מאפשרת לכם להתאים את המתנה באופן אישי, בהתאם לתקציב ולפי מידת החשיבות. כמו כן במידה ואתם מעוניינים להעניק מארז לאדם שגר רחוק, תוכלו לעשות זאת די בקלות בעזרת רכישה און ליין ומשלוח של המארז כחבילה, מרשימה ויפה. זאת מבלי לשכוח כמובן, להוסיף ברכה אישית לשנה טובה ומתוקה.

הצלחה בטוחה: חבילת שי לחג

ישנם סוגים שונים של חבילות שי לראש השנה בטווח מחירים רחב. כגדול החבילה כך גם גודל ההערכה ולכן חבילות שי מתאימות לכל אחד ואחת. כך לדוגמה לאנשים אשר קרובים אליכם תוכלו להעניק חבילת שי גדולה אשר כוללת בתוכה מוצרים רבים וטובים בעוד שלאנשים אשר קרובים אליכם פחות, תוכלו לבחור סט מוצרים קטן יותר או לחלופין מוצר אחד בודד ושימושי. ואם שאלתם את עצמכם מה לכלול בתוך המארז, הרי שלרשותכם עומדות המון אפשרויות, לרבות כאלו שמתאימות לראש השנה. החל ביין רימונים, דרך שמן זית איכותי ועד לממרחים מיוחדים תוצרת כחול לבן.

מתנת גורמה יוקרתית

חבילות שי יחשבו למתנה מוערכת כל עוד הן כוללות מוצרי גורמה איכותיים אשר יהפכו את המתנה לכמה שיותר מיוחדת ויוקרתית. מלבד מוצרים אכילים ניתן לצרף אל המארז גם מוצרים נוספים כמו למשל סבון ידיים או יין רימונים איכותי וכך לוודא שהמתנה שלכם תחכה למקבליה בכל ארון ומדף בבית, כשהמוצרים שכוללת שומרים על אווירת החג ומשמרים אותה לאורך זמן. יין הרימונים יחכה להם לאירועים מיוחדים, שמן הזית ישמש לבישולים ותיבולים, הממרחים יצאו לשולחן בעת האירוח ואת השקדים ינשנשו בזמן הפנוי. יותר מכך תוכלו לבחור עבורם את הפינוקים כדי להעשיר את המתנה ואף להפוך אותה לכמה שיותר מיוחדת ומרשימה.
 

Go Back  Print  Send Page