פרחים ומתנות לחגי תשרי

 

הגיע הזמן להעניק מתנה

מתנות רבות מוענקות במועדים משמחים כמו ימי הולדת וימי נישואין אך מתנות לחגים הן ללא ספק מתנות מיוחדות. מתנות אלו יכולות להינתן באופן אישי אך גם ממשפחה למשפחה, בדרך כלל למשפחה שמארחת אותנו בארוחת החג. מתנות אלו מראות בעיקר על הרבה אכפתיות אך יכולות להיות שימושיות מאוד גם לערב החג עצמו. מציאת המתנה המושלמת תמיד מהווה בעיה לא פשוטה בעיקר כשיש צורך במתנה מגוונת מידי שנה ושנה.

להראות אכפתיות במתנה סולידית

חשוב לזכור שהמתנות מראות על מחשבה ואכפתיות ולאו דווקא אמורות להיות שימושיות ויצירתיות. גם מתנה שתהיה בבית לתפאורה או שימושית בערב החג כמו בקבוק יין יכולות להיות מתנות מעולות לאווירה החגיגית של חגי תשרי. את המתנות ניתן להעניק בערב ראש השנה שהוא אחד הערבים החגיגיים ביותר שיש אך מי שפספס ארוחת חג במקום מסוים למען ארוחת חג במקום אחר יקבל הזדמנות להעניק את המתנה גם בערב סוכות.

מתנות אפשריות לחגי תשרי

  • זרי פרחים נתפשים כמתנה קלאסית ותמיד יתרמו לאווירה החגיגית. פרחים יכולים להגיע כמתנה בפני עצמה או כמתנה נוספת ובערב החג תמצאו דוכני פרחים רבים שמפוזרים בדרכים כדי לספק את הביקוש הגדול. תמיד כיף לקבל פרחים חגיגיים שיונחו על שולחן החג והם מסמלים הרבה מעבר לתפאורה. זר חגיגי מהווה גם מתנה בעלות נמוכה יחסית ומתאים בכל מצב ובכל סטטוס גם כשבאים למשפחה של החברה או לסבא וסבתא. 
  • בונבוניירות של שוקולדים יכולות להיות מתנות מעולות שישמשו גם כקינוח בסוף ארוחת החג. ישנם מארזי שוקולד חגיגיים במיוחד לחגים עם סוגים רבים של שוקולדים כך שתמיד ניתן לבחור לפי הטעם האישי של מקבל המתנה לפי היכרות עמו וגם ניתן לרכוש שוקולדים פרווה כדי שיתאימו לארוחה של שומרי כשרות. גם השוקולדים הם מהמתנות הנפוצות ביותר שיש לחגים ובפרט לחגי תשרי ולמרות שיש בונבוניירות בסיסיות וזולות, יש מארזי שוקולדים יקרים שיהפכו את החוויה לטעימה במיוחד. 
  • מארזי יינות משובחים הם מתנה נפלאה לא רק לחובבי יין אלא לכל אחד. 'יין ישמח לבב אנוש' זו לא סתם אמרה, ואת היין שתעניקו במתנה תוכלו ללגום כבר בערב החג במהלך הארוחה או בסופה. יין איכותי ומשובח יכול להתחיל מחמישים שקלים ולהגיע עד כמה מאות ולכן המתנה מתאימה לכל תקציב. ישנם מארזי יין חגיגיים שכוללים גם כוסות ופותחן מעוצב למי שרוצה להשקיע גם בעיצוב המתנה ולא רק במוצר עצמו שיכול להפוך את ארוחת החג להרבה יותר מוצלחת. 
  • מי שמעוניין לנצל את מעמד החג כדי להעניק מתנה איכותית ושימושית שיושקע בה כסף רב יכול לרכוש מכשיר חשמלי חדש. במידה ומדובר במתנה לחג לסבא וסבתא, להורים שמאחרים אותנו בחג או לכל אדם קרוב אחר, כלי בישול חשמליים חדשים יכולים להיות מתנה מושלמת. תנור, מיקסר, כיריים חשמליים או כל פריט שיחדש את המטבח יכול להיות מתנה מושלמת לאימא או לסבתא. אמנם מתנות יכולות לעלות למעלה מאלף שקלים אך אין כמו מעמד החג כדי להתחיל שנה חדשה בטעם טוב.

 איפה משיגים מתנות לחגים?

לפעמים הרעיונות למתנות לחגים פשוט נגמרים או שמצומצמים מחוסר נחיצות במוצר מסוים או צורך לגוון במתנות מידי שנה ולכן עולה השאלה היכן ניתן להתרשם ממתנות רבות ומגוונות. חנויות מתנות ניתן למצוא במגוון רחב של מקומות בכל עיר וגם ברשת האינטרנט שם תקבלו רעיונות רבים למתנות שוודאי טרם הענקתם. ישנן מתנות בודדות לצד מארזים שלמים שיכולים להיות רלוונטיים לכל חג וחג ולא רק לחגי תשרי אלא לפסח, לשבועות ולכל חג אחר.

המאמר באדיבות: הפרח – פרחים בפתח תקווה
 

Go Back  Print  Send Page