עשר שעות עבודה במשרד, לקוחות על הראש, תיאום איסוף מגנים-פעוטונים-צהרונים,הקפצה לחוגים, הכנת ארוחת ערב... אם יש אדם עם ילדים שהצליח לעבור את התסריט היומיומי הזה ולהשאר שפוי, שיקום ויגיד אני. כל הלחץ מסביב גורם לנו להרגיש בדיוק ההפך מבריאים ולא פעם אנו מרגישים את הצורך לשנות משהו באורחות החיים שלנו, כזה שיכניס אותנו לקצב שליו, מאוזן ורגוע.
 

הכח וההשפעה של המזון שלנו


"אתה הוא מה שאתה אוכל" אמרו כבר חכמים מאיתנו. אחד הדברים שהכי נגיש לשינוי הוא המזון שלנו והוא בתמורה יתן לנו כל כך הרבה שפשוט אין לתאר. ברחבי הארץ מתקיימות כיום סדנאות בישול בריא המלמדות את המשתתפים כיצד שימוש במרכיבים פשוטים וזמינים  לבישול מהמטבח שלנו, יכולים לחולל שינויים קטנים, לאט לאט, במצב הרוח, בהתנהגות ובסטייט אופ מיינד הכללי. כן כן, תתפלאו כמה השפעה קיימת למזון שאנו אוכלים. מכאן שם המשחק הוא רק להפוך את זה להרגל.
 

צמחוני, טבעוני ואורגני הלכו לטייל


סדנאות בישול בריא מועברות על ידי מנחים בכירים-דיאטנים, יועצי תזונה, שפים ומטפלים אלטרנטיבים. בסדנאות ניתן ללמוד עקרונות פשוטים אודות מרכיבי מזון מסוימים ומה הם עשויים לעולל לנו. באיזה שמן כדאי להשתמש ובאיזה פחות, מדוע להפחית בצריכת החלב (רמז:הורמונים ואנטיביוטיקה), אילו שימושים יצירתיים יש לקינואה ועוד. ישנן סדנאות העושות שימוש במרכיבים צמחוניים- ירקות, ביצים וחלב, לצידן תמצאו סדנאות טבעוניות-שימוש במרכיבים מהצומח בלבד, או כאלה המתמחות במוצרי מזון אורגניים. בנוסף, ישנן סדנאות המותאמות במיוחד לקהל הצעיר-לילדים.
 

ומעכשיו גם אצלנו ברימונים


אצלנו בחוות רימונים מתמחים בהפקת יין רימונים ובנוסף מציעים מבחר שמני זית, מתכונים כשרים , מעדני דבש וחבילות שי מפנקות. לצד כל אלה, בקרוב תכנס תוכנית של סדנאות בישול בריא לתפריט שלנו, אשר תועבר על ידי מיטב המנחים מהתחום בארץ. בסדנאות נקפיד על התנסות חוויתית ומעשירה לצד הלימוד, הסברים קלים ופשוטים ושימוש במרכיבים איכותיים, הכל כדי שתוכלו ללמוד איך אוכל הופך לערך ומייצר שינוי. מוזמנים לקחת חלק וללקק את האצבעות...צוות רימונים.

Go Back  Print  Send Page